sera / esencje

Sam krem do twarzy to za mało… W codzienną pielęgnację należy włączyć również serum. Kosmetyk o mocno skoncentrowanej i bogatej w składniki aktywne formule. Jego wielką zaletą jest lekka konsystencja, która szybko się wchłania i z łatwością przenika w najgłębsze partie skóry. Odpowiednio dobrane serum, może okazać się najlepszym sprzymierzeńcem w walce z problemami skórnymi. Pomoże nam w szybki sposób osiągnąć odpowiednie rezultaty! Podczas pielęgnacji, warto pamiętać aby nie ograniczać aplikacji serum jedynie do obszaru twarzy. Sprawdzi się ono również idealnie na skórze szyi i dekolcie.

Receptury ser PURITO oparte są na bezpiecznych składach oraz wysokich stężeniach składników aktywnych, ułatwią niejedną codzienną pielęgnację! Do nawodnienia i wygładzenia przyczyni się serum z kwasem hialuronowym; walkę z przebarwieniami oraz licznymi niedoskonałościami wspomoże niezawodne serum z witaminą C, a serum z wąkrotą azjatycką zregeneruje naskórek i odbuduje jego barierę ochronną.

Esencja to kosmetyk, którego nie może zabraknąć w codziennej koreańskiej rutynie! To wstęp  do idealnie nawilżonej, a co się z tym wiąże – dobrze wyglądającej skóry. Esencja to produkt pomiędzy tonikiem a serum – o lekkiej formule, płynnej, a nawet wodnistej konsystencji z obfitującym w dobroczynne substancje aktywne składzie. Jego głównym zadaniem, obok nawilżenia, jest odbudowa i regeneracja skóry. Esencja jest stosowana w celu stworzenia na skórze bazy pod inne produkty. Pozostawia ona mokrą i zmiękczoną skórę, która lepiej absorbuje składniki aktywne podczas dalszej pielęgnacji. To produkt, który idealnie sprawdzi się przy cerze mocno przesuszonej i odwodnionej (ale nie tylko, ponieważ nawet cera tłusta potrzebuje odpowiedniego nawilżenia!), a także uszkodzonej działaniami zewnętrznymi.