poznaj świat PURITO

naturalne-sklady

Czerpiemy z natury to co najlepsze

Każdy z nas pragnie dla siebie tego co najlepsze! Starannie dobieramy kosmetyki, by dostarczyć swojej cerze i swojemu ciału niezbędnych substancji odżywczych.  Nasze kosmetyki są naturalne, organiczne i ekologiczne, są lepiej przyswajalne, bardziej kompatybilne i bliższe naszej skórze. A co najważniejsze – łagodne, skuteczne i bezpieczne.

Natura wie, co jest dla nas najlepsze – czerpmy z niej garściami!

Bezpieczne

Specjalnie wyselekcjonowane, certyfikowane i naturalne składniki, sprawiają, że nasze kosmetyki idealnie sprawdzą się przy pielęgnacji wrażliwej i wymagającej cery.

Ich bezpieczne –  wegańskie składy są odpowiednie dla każdego.

Nie testujemy na zwierzętach

Dbajmy o siebie, dbajmy o innych. Nasza marka mówi stanowcze NIE testowaniu kosmetyków na zwierzętach czy wykorzystywaniu  ich w  jakikolwiek  sposób przy produkcji.

Wspieramy organizacje prozwierzęce – część zysków ze sprzedaży kosmetyków jest przekazywana dla Best Friend Animal Society.

W trosce o środowisko

Nasze produkty pakujemy w przyjazne dla środowiska opakowania kartonowe pochodzące z  recyklingu. Staramy się również unikać nadmiernego foliowania kosmetyków. Wspieramy Koreańską Federację Ruchu Ekologicznego.