Filozofia Firmy Purito

„Wytwarzać produkty niespiesznie, pamiętając o podstawowych zasadach ich produkcji. Być zawsze szczerym wobec klientów i oferować im bezpieczne produkty”

Zapewne już niejednokrotnie spotkałaś się z produktami pokazującymi zauważalne zmiany skórne przed i po ich zastosowaniu, nieprawdaż? Kiedy w końcu staną się one popularne, producenci zdają się zapominać o utrzymaniu poziomu ich bezpieczeństwa na niezmienionym poziomie.

Wiele marek chwali się, że stosuje w swoich wyrobach naturalne produkty i to właśnie tą „naturalnością” stara się podbić rynek. Część z nich informuje poprzez media tradycyjne i społecznościowe, że w procesie produkcyjnym stosowane są ekstrakty wodne z roślin zamiast wody oczyszczonej. Najczęściej ich przedstawiciele zapominają jednak wspomnieć, że należy zachować ostrożność stosując kosmetyki na bazie rzeczonych wyciągów, jako że w przeciwnym wypadku dojść może do reakcji alergicznej.

Naszą skórę traktować powinniśmy jako część mikroskopijnego ekosystemu.

Czy myślisz, że stosowanie sztucznych substancji zapachowych, konserwantów, środków powierzchniowo czynnych i PEG będzie dla niej bezpieczne?

Do kosmetyków naturalnych podchodzić należy w sposób „naturalny”

Firma PURITO nieustannie stawia sobie nowe wyzwania i inwestuje w badania celem przygotowania produktów, które zaskoczą klienta nie tylko swoją jakością ale i będą w pełni bezpieczne. Bazują one na wykorzystaniu składników o optymalnym poziomie EWG, dzięki czemu mogą być stosowane nie tylko przez dorosłych ale i przez dzieci.